Jdi na obsah Jdi na menu
 


Friedrichshafen 2009

19. 7. 2009

Ham Radio 2009

Messe Friedrichshafen Ham radio – Friedrichshafen 2009

Dobrý den příznivci éteru.Chtěl bych vám prostřednictvím svých fotografií ukázat jak to vypadá na výstavě 600 km od nás v německu ve FRIEDRICHSHAFENU.Cesta začala ve 2:oo h. ráno v Ostrově.Dále do Draženova na smluvené místo,odkud se ve 4:oo h odjíždělo z Frantou Kdyně na silnici do Furthu.Cesta pokračovala B20 na CHam,po B16 Regensburg.A93 směrem na Wolzach a po A9 k Mnichovu přes A96 do Memmingenu.Po E54 na Weissnesberg a nakonec po okrsce B31 do Friedrichshafenu, kolem zdejšího letiště na výstaviště. V 8:3o h. byl příjezd.Po zaplacení parkovného ,které činilo 3 euro a vstupenka na 1 den 8 euro jsme se dostavili na zahájení výstavy, které začíná v 9:oo h.Tolik lidí jsem už moc a moc dlouho neviděl pohromadě Po celou cestu bylo špatné počasí a silný déšť,místy nebylo vidět ani na krok.Co se týká dopravy tam a zpět na 1 auto s benzínem Natural 95 cca 1400,-Kč.

Probíhala pod patronací DARC a letos jako každým rokem se koná ve překrásném veletržním areálu nedaleko letiště Friedrichshafen.Vlastní výstava byla soustředěná v hale A1,kde bylo instalováno cca 160 stánků firem,prodejců,národních amatérských organizací apod.Při příležitostném setkání ve vyhrazených konferenčních prostorách proběhlo mnoho přednášek,besed a dalších akcí.Na setkání byla přítomna i řada amatérských osobností,které bylo možno vidět zblízka a třeba se s nimi pobavit.Jako obvykle byl organizován i rozsáhlý bleší trh,zabírající plochu cca 20000 m2 v dalších čtyřech výstavních halách.

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Toto výstaviště vám mohu vřele doporučit.. Co říci závěrem? Viděl jsem, zažil jsem, byl jsem v JN57,a moc fajn ,trošku větší Holice v reprezentativnějších prostorách. Pokud ještě někdy příště,tak Ham Radio na víc dnů a více jako výlet s podrobnější prohlídkou okolí, cestou lodí po Bodamském jezeře a návštěvou HB9. .......s pozdravem Tomáš OK1TOM